Vďaka svojej vôli inovovať a hľadať vízie do budúcnosti zostáva SFA viac ako 60 rokov od svojho vzniku lídrom na trhu a významným hráčom v oblasti sanitárnych výrobkov.

História spoločnosti SFA

1958

Spoločnosť SFA, ktorá spočiatku vyvíjala zariadenia pre čističky odpadových vôd, začala revolúciu sanitárnych výrobkov tým, že vyvinula kalové čerpadlo určené pre WC. Následný vývoj produktu SANIBROYEUR SFA® dnes umožňuje inštalovať WC, kúpeľne, kuchyne alebo práčovne kdekoľvek v dome bez nutnosti náročných stavebných úprav.

 

1970-1980

Na základe úspechu dosiahnutého vo Francúzsku, expanduje spoločnosť SFA do Európy a Severnej Ameriky. V rovnakej dobe sa začína zásadne odlišovať od ostatných priemyselných výrobcov prostredníctvom prvých televíznych reklamných kampaní.

 

1990-2000

SFA je jedným z prvých priemyselných výrobcov vo Francúzsku, ktorý sa zapojil do procesu certifikácie kvality. Jej výrobné závody patrí medzi prvé, ktoré získali certifikát ISO. Skupina SFA rozširuje svoju činnosť, ale jej zameranie na sanitárne zariadenia sa nemení.

 

2000-2010

Trvalá snaha skupiny SFA o inovácie svojich výrobkov s cieľom uspokojiť rastúce potreby užívateľov vedie k neustálemu rozširovaniu sortimentu našich výrobkov. Výsledkom tejto snahy je technologicky vyspelá skupina čerpacích staníc SANICUBIC ®, určená pre komplexné riešenie odpadových vôd z celých budov. Súčasne je v tomto období uvedená na trh nová generácia malých prečerpávacích zariadení s označením Silence. Naše výskumné a vývojové oddelenie tým zásadne zvýšilo užívateľský komfort v sortimente domácich výrobkov cestou výrazného zníženia ich prevádzkového hluku.

 

2010-2018

Spoločnosť SFA oslavuje 60 rokov inovácií a pokračuje v zlepšovaní svojho postavenia na svetových trhoch jednak rozširovaním celosvetovej siete svojich dcérskych spoločností, a jednak tiež vývojom nových výrobkov reagujúcich na vývoj trendov v oblasti sanitárnych výrobkov. Príkladom môže byť výrobkový rad SANIFLOOR uvedený na trh v roku 2015, ktorý reaguje na zvyšujúci sa dopyt po bezbariérových sprchách.

Hodnoty skupiny

Inovácia

60 rokov od registrácie patentu na prvý SANIBROYEUR® SFA zostáva výskumný a vývojový tím aj naďalej jadrom stratégie spoločnosti SFA. Každý rok skupina investuje značnú časť ziskov, aby zabezpečila kontinuitu a rast skupiny. O tom svedčí aj rastúci počet nových patentov. Skupina SFA je dnes uznávaným odborníkom vo svete sanitárnej techniky, prinášajúcim inovatívne a originálne riešenia ako odpoveď na potreby zákazníkov. Od svojho vzniku a uvedenie revolučného výrobku na trh sa skupina SFA orientuje na budúcnosť a pracuje na neustálom pokroku.  

   

Priemyselné nároky

Vďaka kontrole všetkých fáz výroby vo svojich továrňach, ponúka skupina SFA výrobky uznávané pre svoju kvalitu a spoľahlivosť.

Certifikácia našich tovární: Továrne sú certifikované podľa noriem ISO9001, 9000 a 14001.

Certifikácia výrobkov: Všetky výrobky SFA sú certifikované akreditovanými inštitúciami a ich kvalita je overovaná aj nezávislými laboratóriami. Výrobky SFA spĺňajú všetky normy certifikácie požadované v každej krajine predaja:

  • Štandard CE pre európsky trh
  • Štandard CSA pre severoamerický trh
  • Štandardy PCT pre ruský trh

   

Zákaznícky servis

Skupina SFA dbá na spokojnosť svojich klientov, či už ide o profesionálov, súkromné osoby alebo odberateľov. Pre splnenie ich požiadaviek prináša:

  • Širokú predajnú a poradenskú sieť
  • Kvalitný popredajný servis - záručný aj pozáručný
  • Technické poradenstvo v reálnom čase - "in time"

SFA a Vy

Už viac ako 60 rokov stojí spoločnosť SFA po boku svojich zákazníkov v rôznych životných situáciách a každoročne pomáha tisícom domácností zrealizovať vysnívaný projekt. Aby každý projekt bol plnohodnotný, je jedným z hlavných kritérií spoločnosti SFA požiadavka na kvalitu "Made in France". Skupina SFA načúva potrebám svojich zákazníkov a na ich základe každoročne uvádza na trh nové výrobky.

   

Reklamy SFA

Reklamy SFA

Naše videá na našom Youtube kanále

Prejdite