Prečerpávacie stanice

Vyberte si prečerpávaciu stanicu, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám

Prečo inštalovať prečerpávaciu stanicu?

Prečerpávacie stanice sú výkonná jedno- alebo dvojmotorová čerpadlá, ktoré umožňujú odvádzať čiernu alebo sivú odpadovú vodu z rodinného domu, väčších objektov alebo z komerčných a verejných priestorov. Niektoré modely sú vybavené rezacím ústrojenstvom, čo umožňuje prečerpávať odpadovú vodu potrubím malého priemeru (50 mm).

Akú zvoliť prečerpávaciu stanicu?

Či už ide o súkromné, komerčné alebo verejné použitie, SFA ponúka komplexné riešenie vďaka produktovým radám voľne stojacich prečerpávacích staníc SANICOM® a SANICUBIC®.

Ak potrebujete prečerpávať iba sivé odpadové vody, je pre vás určená rada staníc SANICOM®. Ak však potrebujete prečerpávať aj čierne odpadové vody, tj. Z WC, využite niektorú stanicu z radu SANICUBIC®. Jedná sa o prečerpávacie stanice, ktoré možno jednoducho postaviť na zem, čo uľahčuje inštaláciu a údržbu.

Pre komerčné a verejné účely odporúčame použiť dvojmotorové stanice, ktoré zaistia nepretržitú kontinuitu prevádzky. Ak totiž dôjde k zablokovaniu jedného motora cudzím predmetom, čo sa nedá vždy vylúčiť, druhý motor bez problému prevezme funkciu stanice. Tým získate čas na vyriešenie problému bez prerušenia vašich aktivít.

ZAČAŤ

 

 

 

Zoznámte sa s našimi prečerpávacím stanicami: