Novinky

Novinky

<< 1 2 >>
 • Novinky 2022-12-08

  PF 2023

  Vážení zákazníci, ďakujeme vám za priazeň, ktorú ste nám a našim výrobkom venovali v práve končiacom roku 2022. Veríme, že si ju zaslúžime aj v roku nadchádzajúcom.

  Viacej
 • Novinky 2022-06-29

  AKCIA 2022 SFA CZ – Predĺženie trvania akcie

  Vážení zákazníci, ako poďakovanie za Vašu priazeň predlžujeme našu predajnú akciu na najpopulárnejšie výrobky až do konca februára 2023.

  Viacej
 • Novinky 2022-06-29

  SFA-SANIBROY, spol. s r.o. mení svoje meno

  Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vás informovať o dôležitej zmene v našej spoločnosti. S cieľom zdôrazniť našu príslušnosť ku globálnej SFA group, a súčasne tiež zjednotiť názvy jednotlivých spoločností v rámci tejto skupiny, došlo k zmene mena našej spoločnosti.

  Viacej
 • Novinky 2022-03-18

  AKCIA 2022 SFA SANIBROY

  NOVÁ TOALETA, KÚPEĽŇA, KUCHYŇA ČI TECHNICKÁ MIESTNOSŤ? S NAMI RÝCHLO A JEDNODUCHO! Vážení zákazníci, pre nadchádzajúce mesiace sme pre vás pripravili akčnú ponuku našich najúspešnejších výrobkov, ktoré prinášajú takmer neobmedzené možnosti realizácie WC, kúpeľne, kuchyne či technickej miestnosti tam, kde tieto priestory skutočne potrebujete, a to bez nutnosti rešpektovať umiestnenie existujúceho odpadového potrubia. A navyše s bezkonkurenčne nízkou hladinou prevádzkového hluku.

  Viacej
 • Novinky 2021-08-27

  NOVÝ KATALÓG 2021 Sanibroy SFA

  Vážení zákazníci, nový prehľad výrobkov 2021 od Sanibroy SFA vám ako zvyčajne ponúka širokú škálu produktov v najvyššej kvalite pre prečerpanie odpadové vody. Namiesto predchádzajúcich dvoch katalógov, pre lokálne prečerpávacie stanice a profesionálne vysoko výkonné prečerpávacie stanice, obsahuje tento prehľad všetky produkty vrátane noviniek a inovácií. Novo prehľad tiež obsahuje presné údaje o rozmeroch všetkých výrobkov. Novinkou je tiež zaradenie všeobecnej informácie o každej výrobko [...]

  Viacej
<< 1 2 >>