Novinky

Novinky

<< 1 2 >>
 • Novinky 2024-03-04

  AKCIA SFA CZ 2024 Sanibroy

  Vážení zákazníci, pre rok 2024 sme pre vás pripravili akčnú ponuku našich najúspešnejších výrobkov, ktoré prinášajú takmer neobmedzené možnosti realizácie WC, kúpeľne či kuchyne tam, kde tieto priestory skutočne potrebujete, a to bez nutnosti rešpektovať umiestnenie existujúceho odpadového potrubia. A navyše s bezkonkurenčne nízkou hladinou prevádzkového hluku.

  Viacej
 • Novinky 2023-12-13

  PF 2024

  Vážení zákazníci, ďakujeme vám za priazeň, ktorú ste nám a našim výrobkom venovali v práve končiacom roku 2023. Veríme, že si ju zaslúžime aj v roku nadchádzajúcom. Celý tím SFA CZ vám praje príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2024 potom len to najlepšie vo vašom osobnom aj pracovnom živote. Tešíme sa na naše stretnutie v budúcom roku. SFA Česká republika

  Viacej
 • Novinky 2022-06-29

  SFA-SANIBROY, spol. s r.o. mení svoje meno

  Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vás informovať o dôležitej zmene v našej spoločnosti. S cieľom zdôrazniť našu príslušnosť ku globálnej SFA group, a súčasne tiež zjednotiť názvy jednotlivých spoločností v rámci tejto skupiny, došlo k zmene mena našej spoločnosti.

  Viacej
 • Novinky 2021-08-27

  NOVÝ KATALÓG 2021 Sanibroy SFA

  Vážení zákazníci, nový prehľad výrobkov 2021 od Sanibroy SFA vám ako zvyčajne ponúka širokú škálu produktov v najvyššej kvalite pre prečerpanie odpadové vody. Namiesto predchádzajúcich dvoch katalógov, pre lokálne prečerpávacie stanice a profesionálne vysoko výkonné prečerpávacie stanice, obsahuje tento prehľad všetky produkty vrátane noviniek a inovácií. Novo prehľad tiež obsahuje presné údaje o rozmeroch všetkých výrobkov. Novinkou je tiež zaradenie všeobecnej informácie o každej výrobko [...]

  Viacej
 • Novinky , Tlačové správy 2020-02-04

  Skupina SFA přijímá novou vizuální identitu

  Již více než 60 let společnosti Skupiny SFA pracují na tom, aby mohly svým profesionálním i soukromým zákazníkům poskytovat stále větší sanitární komfort v jejich každodenním životě. Přináší jim daleko víc než jen pouhé technologické know-how, nabízí inovativní, spolehlivá a jednoduše aplikovatelná řešení.

  Viacej
<< 1 2 >>