Novinky

Novinky

<< 1 2 >>
 • Novinky 2022-06-29

  AKCIA 2022 SFA CZ – Zmena cien od 1. 7. 2022

  NOVÁ TOALETA, KÚPEĽŇA, KUCHYŇA ČI TECHNICKÁ MIESTNOSŤ? S NAMI RÝCHLO A JEDNODUCHO! Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vás informovať o zmenách v našej akčnej ponuke, ktoré vstupujú do platnosti 1. 7. 2022. Ako dôsledok globálnej komplikovanej situácie sme bohužiaľ nútení zvýšiť ceny našich výrobkov. V maximálnej možnej miere sme sa však snažili o to, aby výsledná zmena bola pre Vás čo možno najprijateľnejšia.

  Viacej
 • Novinky 2022-06-29

  SFA-SANIBROY, spol. s r.o. mení svoje meno

  Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vás informovať o dôležitej zmene v našej spoločnosti. S cieľom zdôrazniť našu príslušnosť ku globálnej SFA group, a súčasne tiež zjednotiť názvy jednotlivých spoločností v rámci tejto skupiny, došlo k zmene mena našej spoločnosti.

  Viacej
 • Novinky 2022-03-18

  AKCIA 2022 SFA SANIBROY

  NOVÁ TOALETA, KÚPEĽŇA, KUCHYŇA ČI TECHNICKÁ MIESTNOSŤ? S NAMI RÝCHLO A JEDNODUCHO! Vážení zákazníci, pre nadchádzajúce mesiace sme pre vás pripravili akčnú ponuku našich najúspešnejších výrobkov, ktoré prinášajú takmer neobmedzené možnosti realizácie WC, kúpeľne, kuchyne či technickej miestnosti tam, kde tieto priestory skutočne potrebujete, a to bez nutnosti rešpektovať umiestnenie existujúceho odpadového potrubia. A navyše s bezkonkurenčne nízkou hladinou prevádzkového hluku.

  Viacej
 • Novinky 2021-08-27

  NOVÝ KATALÓG 2021 Sanibroy SFA

  Vážení zákazníci, nový prehľad výrobkov 2021 od Sanibroy SFA vám ako zvyčajne ponúka širokú škálu produktov v najvyššej kvalite pre prečerpanie odpadové vody. Namiesto predchádzajúcich dvoch katalógov, pre lokálne prečerpávacie stanice a profesionálne vysoko výkonné prečerpávacie stanice, obsahuje tento prehľad všetky produkty vrátane noviniek a inovácií. Novo prehľad tiež obsahuje presné údaje o rozmeroch všetkých výrobkov. Novinkou je tiež zaradenie všeobecnej informácie o každej výrobko [...]

  Viacej
 • Novinky , Tlačové správy 2020-02-04

  Skupina SFA přijímá novou vizuální identitu

  Již více než 60 let společnosti Skupiny SFA pracují na tom, aby mohly svým profesionálním i soukromým zákazníkům poskytovat stále větší sanitární komfort v jejich každodenním životě. Přináší jim daleko víc než jen pouhé technologické know-how, nabízí inovativní, spolehlivá a jednoduše aplikovatelná řešení.

  Viacej
<< 1 2 >>