Vitajte v SFA oblasti pre profesionálov

SFA ponúka široký sortiment výrobkov vrátane sanitárnych čerpadiel a sanitárnych kalových čerpadiel, kompaktných WC s prečerpaním, prečerpávacích staníc, ponorných čerpadiel, čerpadiel kondenzátu alebo lapačov tukov.

Ak nie je možné použiť bežnú gravitačnú kanalizáciu, čerpadlá SFA môžu prečerpávať akýkoľvek typ odpadovej vody.

Využitie je široké: toalety, kúpeľne, kuchyne, práčovne a iné. Či už ide o prečerpanie vody z konkrétneho sanitárneho zariadenia, alebo o komplexné prečerpanie, SFA dokáže uspokojiť potreby odvádzania vody z miestnosti, domu, bytového domu alebo komerčného priestoru.

Každý projekt je iný vzhľadom na kontext, typ konštrukcie alebo technické ťažkosti a každý inštalatér alebo projektant musí nájsť najvhodnejšie riešenie.

Inštalatér

Všetka potrebná dokumentácia a príručky

Projektant

Galéria projektov a dokumentácie

Obchodný partner

Databáza výrobkov Fabdis, spaix ...

Inštalatéri, projektanti alebo obchodní partneri - SFA vám prináša riešenia pre vaše projekty, nech ste v akomkoľvek štádiu ich vývoja:

Projektová štúdia: máte konkrétnu potrebu a chcete sa dozvedieť viac o produktoch SFA? Náš predajný tím je vám k dispozícii a má k dispozícii aj mnoho nástrojov, ktoré vám pomôžu: výrobkové listy, inštalačné príručky, návody, webové semináre a mnoho ďalšieho!

Špecifikácia: objavte náš nástroj SFA PumpSelect. SFA PumpSelect vám umožňuje rýchlo a presne vybrať riešenie podľa vašej konfigurácie a získať kompletnú špecifikáciu priamo na stiahnutie. Hydraulický výber podľa prietoku, priamy výber podľa názvu výrobku alebo rýchly výber pomocou nástroja QuickSelector - výber je na vás!

Žiadosť o výber zariadenia môžete zaslať aj prostredníctvom formulára nižšie! Jeden z našich konzultantov vás bude čo najskôr kontaktovať!

Integrácia 3D súborov: tu nájdete všetky súbory BIM v rôznych formátoch.

  Inštalácia: návody, tipy alebo webové semináre, naše nástroje vám pomôžu ľahko nainštalovať naše produkty.

Konektivita: naše čerpacie stanice sú prepojené od inteligentnej riadiacej jednotky až po SFA Connect, aby sa zabezpečila bezpečná a efektívna prevádzka.

Uvedenie do prevádzky

Popredajný servis: ak máte technické otázky alebo potrebujete náhradný diel - náš popredajný servis je vám k dispozícii.  

K dispozícii máte mnoho nástrojov, či už hľadáte jednoduchý technický list výrobku, technické údaje, návod na použitie, presné dimenzovanie stanice alebo čerpadla, alebo súbory BIM na integráciu do 3D modelov.

Pozývame vás tiež na návštevu našej sekcie Blog. Nájdete tu návody na produkty, ktoré ilustrujú inštaláciu, naše najnovšie webové semináre alebo informačné listy o produktoch, ktoré sú ideálne na získanie odborných znalostí o produktoch SFA!

Výber výrobku

Naše katalógy

Pozrite si naše interaktívne online katalógy a nechajte sa viesť riešeniami SFA.

Prehľadávajte, sťahujte, zdieľajte, vytvárajte poznámky a tlačte naše riešenia.

Katalóg

Všetky riešenia SFA v jednom katalógu pre našich profesionálov

Akční katalog

Všetky riešenia SFA dostupné profesionálom

Záručné podmienky

Všetky riešenia SFA dostupné profesionálom

Nemôžete nájsť, čo hľadáte?

Kontaktujte nás. Náš technický, predajný a servisný tím je pripravený odpovedať na všetky vaše otázky.

Spoločnosť SFA vás denne podporuje vo vašich projektoch a požiadavkách.