Ste distribútorom výrobkov SFA?

Ste distribútor a chcete sa dozvedieť viac o riešeniach SFA? Hľadáte technické informácie pre svojich zákazníkov? Chcete integrovať naše údaje prostredníctvom služby Fabdis? Alebo sa s nami len jednoducho kontaktovať?

Na akúkoľvek otázku tu nájdete odpoveď. Informácie o výrobkoch, logistika, technické informácie, informácie pre médiá a mnoho ďalšieho. SFA vám poskytuje všetky nástroje a údaje, ktoré môžete potrebovať na bezproblémový chod vášho podnikania.

Na tejto stránke nájdete všetky potrebné nástroje.

Nemôžete nájsť, čo hľadáte?

Kontaktujte nás. Náš technický, predajný a servisný tím je pripravený odpovedať na všetky vaše otázky.

Žiadosť o špecifikáciu

Potrebujete nájsť správny výrobok pre jedného zo svojich zákazníkov, ale neviete, ktorý produkt SFA je pre vás najlepší? Uveďte svoje požiadavky vyplnením nášho formulára, ktorý je k dispozícii tu, a pošlite nám ho! Jeden z našich odborníkov sa s vami čo najskôr spojí!

Ste už klientom SFA alebo máte záujem stať sa ním? SFA vám kedykoľvek pomôže na tejto ceste!

Ste distribútor

Od roku 1958, keď bol vytvorený prvý Sanibroyeur, spoločnosť SFA nikdy neprestala inovovať, aby poskytla ešte väčší hygienický komfort. Prestavba malých priestorov na toalety, rekonštrukcia kúpeľní, vytvorenie práčovne, to všetko sú projekty, ktoré môžu vyvolávať otázky. Jednoduché odvádzanie vody bez veľkej práce je odpoveďou spoločnosti SFA.

Okrem obmedzení z minulosti existujú aj obmedzenia súčasnosti, ktoré sú špecifické pre rýchlo sa meniaci sektor bývania. Pri hľadaní priestoru sa cení každý meter štvorcový, čo prináša nové otázky pre odborníkov.

Vďaka svojim skúsenostiam je spoločnosť SFA schopná poskytnúť odpovede na tieto otázky vďaka svojim výrobkovým skupinám, ktoré umožňujú realizáciu projektov každého z nás.

Skupiny výrobkov SFA

Ideálne pre sanitárne zariadenia kdekoľvek, aj bez gravitačného odtoku.

WC s integrovaným prečerpaním ideálne na vybudovanie toalety v malom priestore.

Na inštaláciu sprchy, vane, kuchyne alebo práčovne

Riešenie pre kondenzát z kotla

Riešenie pre kondenzát z klimatizácie

Riešenia určené na komplexné odčerpávanie odpadových vôd z rodinných domov, bytových domov a komerčných priestorov.